Strony stworzone przeze mnie

Tutaj przedstawiam według mnie najważniejsze strony wykonane przeze mnie. Oczywiście nie są robione od zera, tylko na gotowych skryptach i skórkach, które jednak wymagały dużo pracy, aby uzyskać spodziewany efekt.

TimsManter Site

TimsManter Site – Blog prywatny

Co tu dużo pisać – mój (niedoszły) blog, na którym właśnie jesteś. Mimo, blog dopiero powstaje – od początku zakładałem wstawianie moich przemyśleń na różne tematy dotyczące nowoczesnych technologii. Na chwilę obecną mam zamiar stworzyć pokaźny zestaw poradników.
Chełm Amiga Legion

Chełm Amiga Legion – A 1200 lat tradycji | CHAL FORUM

Chełm Amiga Legion to grupa ludzi mocno zżyta z komputerami lat 80-tych i 90-tych, do której należę. Organizujemy najczęściej coroczny zlot miłośników komputerów Amiga, Commodore i podobnych o nazwie AmiParty. Zwykle jest ono organizowane w Chełmie, jednak zdarza się równiej w innych miejscowościach. Impreza ma charakter ogólnopolski. Po resztę informacji zapraszam na stronę.
PonyMemes

PonyMemes – Share your brony-emotions

 Strona założona jako kucykowy odpowiednik Kwejka.
BlaBla

BlaBla – Bla Bla Bla Bla

BlaBla to nazwa grupy programistów zajmujących się pisaniem programów użytkowych na platformę MorphOS. Na ich stronie znajdziecie najnowsze informacje na temat postępu ich pracy.
DESIGN-BY

DESIGN-BY – Projektujemy z pasją!

DESING-BY tworzą osoby z pasją oraz niezbędnym doświadczeniem zdobytym zarówno na studiach jak i w praktyce. Co stoi za nimi? Młodość = świeżość, czasem ich rozwiązania są szokujące, jednak efekt mówi sam za siebie!
SirLEO

SirLEO – Strona prywatna

SirLEO jest jednym z głównych administratorów Polskiego Portalu Amigowego. Z jego ciekawą historią możecie zapoznać się na jego stronie.
 Kapelusze Autorskie Iwona Grajewska

Kapelusze Autorskie – Iwona Grajewska

 Nakrycia głów z filcu i tkanin.

N/A

MyClass Forum – Your Class & Your Homework

Forum stworzone specjalnie na potrzeby mojej klasy. Służy głownie do wrzucania różnych materiałów naukowych… zresztą podtytuł mówi sam za siebie. Z tego właśnie powodu większa jego część jest ukryta tylko dla nas. Forum umarło śmiercią naturalną, po upopularnieniu się serwisu Facebook.

N/A

Figa Site – Trudno jest być szczerym

Blog z przemyśleniami. Strona dezaktywowana na życzenie klienta.

N/A

GoldCraft – The Best Minecraft Site | GoldCraft Forum

Strona została usunięta. Portal GoldCraft miał być konkurencją dla popularnych serwisów informacyjnych tego typu. Niestety bez ryzyka nie ma zabawy. Na początek na miejsce założenia strony wybrałem odpowiedni według mnie dla większego projektu hosting FriHost. Skusił mnie on swoją prędkością działania, brakiem blokady jakiejkolwiek funkcji php (np. mail() ), brakiem jakichkolwiek reklam i oczywiście był darmowy. Haczyk (bo zawsze jakiś jest) polegał na tym, że trzeba było pisać na specjalnym przygotowanym do tego forum przy okazji oglądając reklamy zamieszczone właśnie tam, zamiast na naszej stronie. Oczywiście jak to się często zdarza – zajęty innymi obowiązkami zapomniałem o dziwnych wymogach hostingu i zaniedbałem nieco utrzymywanie odpowiedniej liczby punktów za posty. W rezultacie bez żadnej możliwości odblokowania mój hosting został usunięty, mogłem co najwyżej założyć nowy. Rozmowa z moderatorem do tej pory nie przyniosła nadziei na odzyskanie danych. Na szczęście w razie potrzeby przy odrobinie wysiłku potrafiłbym odtworzyć większość danych, biorąc pod uwagę, że nie ma sensu przywracać aktualności, które warte są uwagi tylko przez jakiś czas.

 

Top