Słów kilka

Na początek

Co tu będę długo opowiadał – jestem zwykłym zjadaczem chleba internetu, potrafię pochłaniać go litrami GigaBajtami. Urodziłem w 1995 r. w Chełmie. Studiuję aktualnie na Politechnice Lubelskiej w Lublinie na kierunku Informatyka.

W komputerze…

W komputerze lubię budować strony internetowe. Początkowo tworzyłem je od zera, w czystym HTML’u, a później przeniosłem się na gotowe skrypty – najpierw Joomla, później WordPress, MyBB. Znam bardzo dobrze HTML5/CSS3, PHP5 i JavaScript (+ jQuery). W tej chwili uczę się języka programowania C#, czasami także Java. Od czasu do czasu poprawię coś na swoich stronach. Na co dzień lubię tez zajmować się grafiką. Myślę, że mogę siebie nazwać zaawansowanym użytkownikiem komputera, biorąc pod uwagę, że użytkownikiem początkującym nazywa się człowieka, który umie włączyć Word’a, czy Firefox’a i użyć wyszukiwarki Google. Ja umiem „nieco” więcej.

Po co to?

Mam zamiar wstawiać tutaj także moje opinie, propozycje, podpowiedzi, które mogą się przydać w życiu codziennym. Warto zajrzeć również do zakładki Poradniki, gdzie (mam nadzieję) sukcesywnie będę dodawał dokładnie opisane instrukcje obsługi różnych skryptów i programów. Jeśli chcesz mieć zawsze aktualne informacje – zasubskrybuj mojego Fanpage’a na Facebook’u lub Google+. Gwarancja braku SPAM’u 🙂

Top