Minecraft

Ta gra jest już tak popularna, że chyba nie muszę opowiadać o czym jest, bo każdy wie że jest o niczym. Co prawda MC można „przejść”, a dokładniej dojść do napisów końcowych, co według mnie nie daje wielkiej satysfakcji. Zresztą dlatego właśnie go polubiłem – nie ma końca, no może oprócz Hardcore Mode, ale ja tam wolę Survival.

Pamiętam czasy, gdy potrafiłem grać w Minecraft’a 18h/dobę bez odpoczynku. Te czasy jednak minęły i teraz włączę go tylko od czasu do czasu, żeby zebrać pszenicę. Nie zmienia to faktu, że w aktualnościach jestem na bieżąco, przez co mogę być chodzącą MineWiki . Niewiele osób potrafi nawijać o jednej grze kilka dni i dalej mieć coś do powiedzenia. Nic dziwnego, skoro często odwiedzam:

W grze dorobiłem się kilku wersji swojego skina postaci:

Ubranie na co dzień

Skin na co dzień

Ubranie robocze

Skin roboczy

Ubranie okazyjne

Skin okazyjny

Jeszcze do niedawna zajmowałem się pół-komercyjnym stawianiem serwerów Minecraft na zwykłych komputerach. Szeroko zastosowany modding pozwolił dokładnie określić swoje wymagania. Na swoim prywatnym serwerze posiadałem rekordową ilość 113 modów, co przekładało się na bardzo długi czas testów, aby wszystko ze sobą działało, także po stronie klienta.

Top