Ja w Internecie

W internecie „znany” jestem pod ksywą TimsManter, kiedyś tylko Tims, ale zmieniłem, ponieważ nick ten był już oklepany.

Mój post na jednym z forów z dnia 22.05.2011:

Po długich rozmyślaniach i nieprzespanych nocach podjąłem decyzję o zmianie mojego nick’a. Od dnia dzisiejszego nie jestem już „Tims”, tylko „TimsManter” (nie mylić z …Master). Zmiana dotyczy tylko formy pisemnej. Normalnie możecie nadal mnie nazywać Tims (tak jest ładniej i krócej), jednak jeśli będziecie o mnie/do mnie pisać, to byłbym wdzięczny, gdybyście pisali właśnie „TimsManter”.

A teraz wyjaśnienie dlaczego – ksywa „Tims” jest już dość rozpowszechniona, czyli na większych forach/portalach np. PEB, Go2, Google, MegaWarez jest już po prostu zajęta, więc musiałem kombinować loginami typu tims95, tims1995, manter, manter55, a i tak zdarzało się, że były zajęte. To stwierdza, że dużo osób używa tego nick’u, dlatego postanowiłem połączyć moje dwie wymyślone ksywy i wyszło „TimsManter”. Jak dotąd nie spotkałem się z tym nickiem (nawet na Google), więc cieszę się, że jest on wyjątkowy.

Dla zainteresowanych – nie oznacza nic, tak mi do głowy wpadło, gdy spacerowałem po mieście. Nie będę tutaj podawał swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Nie dlatego, że się ich wstydzę, ale dlatego że w Internecie lubię być nazywany po ksywie, to znaczy że lubię się nią posługiwać jak imieniem i nazwiskiem.

W sieci jestem prawie cały czas, dlatego wszędzie widać moją działalność. Dodałem tutaj linki do kilku najważniejszych stron, gdzie można mnie obserwować:

Google+ Facebook YouTube deviantART Last.fm Twitter
Myspace LinkedIn Blip Flickr Tumblr Vimeo

… i wieli, wielu innych.

Top